İLETİŞİM : 0530 120 47 97

Aura Nedir

Her insanın vücudunun etrafında sarmalanmış bir alan vardır, bu elektromanyetik alana aura denir. Aura, bedeni sarmalayan kalkan görevi görmektedir. Auranın güçlü olması bedeni hastalıklardan korurken, güçsüz bir aura ise bedenin hastalanmasına ve negatif tesirlere daha çabuk yakalanmasına sebep olur. Aura, Allah'ın yarattığı tüm canlı varlıklar da vardır. Aura, 4 katmandan oluşur.

1.Eterik Beden: Çakralarn bulunduğu bedendir. Auranın üst katmanlarından gelen enerjileri bedene alma işlevi görür. Eterik bedenin temel işlevi bedenin sağlıklı kalmasını sağlamaktır.

2.Duygusal Beden: Eterik bedenin üstünde bulunan beden katmanı olup gökkuşağının renklerini barındıran bu beden katmanı kişinin duygusal durumuna göre değişir. Zihinsel bedenden gelen enerjiler duygusal bedene ulaşır, duygusal bedenden de geçerek eterik beden katmanına gelir.

3.Zihinsel Beden: Duygusal beden katmanının bitiminden başlar ve ruhsal bedene kadar uzanır. Genellikle rengi sarıdır. Fikirlerin yapısını barındırdığı ve düşünce formları içerdiği katmandır. Hastalıklarımızın çoğunluğu zihinsel bedenden kaynaklanmaktadır.

4.Ruhsal Beden: Kişinin bütün ile bağlantısının olduğu beden katmanıdır. Bütünle bağlantısı güçlü olan kişilerin ruhsal bedenleri sağlıklı olacağı için evrensel enerjiyi iyi şekilde alarak diğer katmanlara ulaştıracak beden katmandır.