İLETİŞİM : 0530 120 47 97

Büyü Nedir

Büyü, iradeyi kontrol altına alabilmek için yapılan şeytani usul ve yöntemlere denir. Büyü, insan iradesine tesir etmek, değiştirmek, zihinsel, ruhsal ve fiziksel anlamda etkilemek ve zarar vermek için şeytani cinlerle yapılan geçici yada kalıcı etkidir.

Büyünün tarihi insanlık tarihi kadar çok eskilere dayanır. Büyü, M.ö 3000 yıllarında Mısır'da uygulanmaya başlamış, çok eski çağlardan bu tarafa geçerliliğini koruyarak günümüze kadar gelmiştir. Büyü, Harut ve Marut adlı iki melek tarafından yeryüzüne insanları denemek için indirilen bir ilimdir. Bu melekler büyü ilmini insanlara öğretirken kötü yönde kullanmamalarını bildirmişlerdir. Fakat insanlar meleklerin sözlerini dinlemeyerek bu ilmi kötü yönde kullanmaya başlamışlardır.

Büyü ve büyücülerin varlığı her Peygamber zamanında var olmuştur. Gönderilen tüm peygamberler her dönemde büyü ve büyücülerle çok yoğun mücadele etmişlerdir.

Büyünün bir çok çeşiti vardır, fakat büyü hangi niyetle yapıldıysa kişinin kararlarında ve hayatında değişiklikler başlar. Büyü yapılan kişi fiziksel, ruhsal ve zihinsel anlamda sıkıntılar yaşamaya başlar. Kişinin hayatı, psikolojisi, çevresi, işi, gücü kötü yönde etkilenir.

Yapılan büyülerden kurtulmak mümkündür fakat gerçekten işi bilen, deneyimi, tecrübesi, bilgisi olan uzman bir kişiden destek almakla mümkündür.